flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У Дубровицькому районному суді Рівненської області студенти поринають у трудові будні суду та здобувають практичні знання

29 січня 2020, 16:12

Невід’ємною складовою частиною процесу підготовки високопрофесійних кадрів є практика студентів. Тому щороку студенти юридичного спрямування з різних вищих навчальних закладів України проходять навчальну практику у Дубровицькому районному суді Рівненської області і фахівці суду допомагають майбутнім правникам закріпити свої теоретичні знання на практиці.

В суді намагаються створити для практикантів такі умови проходження практики, щоб вони поринувши у трудові будні суду, зрозуміли, що робота у суді хоча і є складною та часто рутинною, проте кожен суддя та працівник суду виконують важливу роботу, яка стосується кожної людини та суспільства в цілому.  Працівники суду прагнуть, щоб студенти побачили всі етапи проходження того чи іншого документа від початку проставляння штампу вхідної кореспонденції та здобули корисні практичні знання.

Під час проходження практики студенти ознайомлюються зі структурою і діяльністю суду, вивчають нормативні документи, що регламентують роботу суду, беруть участь у судових засіданнях при розгляді справ,  вивчають роботу щодо організації діловодства суду і розподілу обов’язків між працівниками, прийому і відправки кореспонденції, прийому та обліку апеляційних скарг, організації архіву суду і зберігання справ, розглянутих у суді.

Наразі, практику  у суді проходить студентка Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу Гонтаренко Олена, яка проявляє позитивне ставлення до роботи, цікавість, ініціативність, працьовитість та старанність.